Veilig genieten van muziek in Flanders Expo met Alpine gehoorbescherming

Muziek brengt mensen samen, doet emoties opleven en zorgt voor onvergetelijke herinneringen. Maar wie regelmatig een muziekevenement bezoekt, weet dat luide muziek ook risico’s met zich meebrengt. Vanaf 85 decibel kan gehoorschade optreden — iets waar we bij Flanders Expo en Antwerp Expo niet licht over gaan. 

Als locaties die duizenden muziekliefhebbers verwelkomen, vinden wij het onze verantwoordelijkheid om bezoekers bewust te maken van het belang van gehoorbescherming. Juist om die reden zijn we sinds kort een samenwerking aangegaan met Alpine Hearing Protection, specialisten in hoogwaardige gehoorbescherming die de muziekbeleving intact laat, én ervoor zorgt dat je nog steeds gesprekken kan voeren. 

Op verschillende evenementen dit voorjaar — zoals Into The Loop (Modul’air’s nieuwjaarsfeest), KNTXT’s Back2Back met Charlotte De Witte en Amelie Lens, en Modul’air Festival — konden bezoekers al terecht bij Alpine-medewerkers om oordoppen aan te schaffen. Binnenkort maken we het nog gemakkelijker: er komen vaste Alpine-verkooppunten in de vorm van automaten in onze venues, zodat iedereen altijd toegang heeft tot goede gehoorbescherming. 

Zo zetten we samen met onze partners actief in op veilig genieten van livemuziek. Want wat ons betreft moet muziek verbinden, niet beschadigen.

Scroll naar top